sterowanie na zawołanie - ENGO Controls
ENGO logo

STEROWANIE
NA ZAwołanie

Budujesz? Remontujesz dom?
Pomyśl o wydajnym sterowaniu ogrzewaniem.
Zapewniamy darmową pomoc w doborze
systemu sterującego!

Zaoszczędź
do 30%
na kosztach
ogrzewania
4 proste kroki do idealnego sterowania ogrzewaniem w Twoim domu

1. Zamówienie kontaktu

Zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy, wtedy my zadzwonimy do Ciebie i przedstawimy ofertę

2. Dobór rozwiązań

Bezpłatnie dobierzemy i wycenimy rozwiązanie optymalne do Twoich potrzeb

3. Montaż

Po podjęciu przez Ciebie decyzji, autoryzowany instalator zamontuje system sterowania w Twoim domu

4. Opieka posprzedażowa

Służymy darmowym wsparciem technicznym przez cały czas użytkowania naszych urządzeń. Wystarczy, że zadzwonisz na infolinię

Zadzwoń pod numer telefonu

730 10 70 70

(numer aktywny od pon. - pt. w godzinach 800 - 1600)
lub
wypełnij formularz, aby skontaktował się
z Tobą nasz specjalista.
Odezwiemy się najszybciej, jak to możliwe.

Dane osobowe

Dane adresowe

Administratorem danych osobowych jest QL CONTROLS Sp. z o.o. Sp.k. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych

Budowa lub remont domu – czas na automatykę budynkową

Pomyśl o sterowaniu ogrzewaniem, które pozwoli ograniczyć wydatki w sezonie grzewczym. Razem dobierzemy idealne produkty. Bezpłatnie przygotujemy ofertę – specjalnie dla Ciebie Projektując nasze systemy sterowania ogrzewaniem skupiamy się na wydajności, ekologii oraz wygodzie Klienta. Chodzi o to, aby zużycie paliwa grzewczego było jak najmniejsze. To obniża koszt eksploatacji domu i ogranicza emisję produktów ubocznych spalania. Aby system spełniał te warunki, pracujące w nim sterowniki muszą być właściwie dobrane do typu ogrzewania i warunków panujących w budynku – a te u każdego są inne. Wybór urządzeń to wyzwanie, w którym łatwo się zgubić. Dlatego spieszymy z pomocą. Planując budowę, skontaktuj się z nami. Jeszcze na etapie projektowania, bezpłatnie pomożemy Ci wybrać sterowniki idealne dla Twojej instalacji grzewczej. Remontując dom lub mieszkanie, wypełnij formularz lub zadzwoń. Wspólnie omówimy najlepszy wariant montażu, modele oraz liczbę potrzebnych regulatorów, osprzęt dodatkowy, akcesoria.

Pomożemy przeprowadzić montaż – wskażemy profesjonalnego instalatora

Wydajna praca systemu sterowania ogrzewaniem zależy od właściwego montażu urządzeń. Nasze produkty nie są skomplikowane w instalacji, ale w przypadku nowoczesnych technologii każdy szczegół ma znaczenie. Wprowadzając do domu urządzenia sterujące warto powierzyć to zadanie instalatorom, którzy je znają. Dlatego rekomendujemy usługi certyfikowanych instalatorów. To ludzie, którzy wiedzą, na co zwrócić uwagę przy programowaniu i parowaniu urządzeń. Jeśli decydujesz się na zamontowanie naszego systemu, krok po kroku bezpłatnie przeprowadzimy Cię przez wdrażanie urządzeń, łącznie ze wskazaniem monterów i wsparciem technicznym po zakończonej instalacji.

Gwarantujemy wieloletnie wsparcie techniczne

Na nasze produkty dajemy aż 5 lat gwarancji, jednak pomoc w obsłudze urządzeń oferujemy przez cały okres ich użytkowania. Zadowolenie użytkowników jest dla nas ważne nie tylko w chwili zakupu. Dlatego korzystanie z darmowej porady technicznej jest bezterminowe. Klienci mogą zwrócić się do nas w każdej sprawie związanej z produktami ENGO Controls.

    NAPISZ DO NAS