Kontakt - ENGO Controls

KONTAKT

OGÓLNE DANE
KONTAKTOWE

Dystrybutor marki ENGO CONTROLS:

QL CONTROLS sp. z o.o. sp. k.
ul. Rolna 4
43-262 Kobielice

sekretariat@qlcontrols.com
32 700 74 53
Producent:

ENGO CONTROLS S.C.
ul. Rolna 4
43-262 Kobielice

Dział techniczny

Wsparcie techniczne/serwis

serwis@qlcontrols.com
+48 32 750 65 05

Infolinia wsparcia technicznego czynna:

pon.-pt. : 8:00-16:00

SPRZEDAŻ
I WSPÓŁPRACA
NA TERENIE POLSKI

Koszalin Szczecin Gorzów Wielkopolski Poznań Bydgoszcz Gdańsk Olsztyn Białystok Warszawa Radom Kielce Rzeszów Kraków Częstochowa Katowice Opole Wrocław Lublin Łódź Zielona Góra

woj. zachodniopomorskie,
lubuskie,
wielkopolskie zach.

Maciej Lewandowski

Kierownik Regionu

+48 577 356 777
maciej.lewandowski@qlcontrols.com

woj. pomorskie,
kujawsko-pomorskie płn.,
warmińsko-mazurskie

Rafał Kurek

Kierownik Regionu

+48 790 862 888
rafal.kurek@qlcontrols.com

woj. podlaskie,
mazowieckie płn.

Damian Orzechowski

Kierownik Regionu

+48 737 439 696
damian.orzechowski@qlcontrols.com

woj. kujawsko-pomorskie płd.,
wielkopolskie

Maciej Bażega

Kierownik Regionu

+48 731 815 777
maciej.bazega@qlcontrols.com

woj. łodzkie,
mazowieckie zach.,
śląskie płn.

Iwo Gosławski

Kierownik Regionu

+48 731 462 777
iwo.goslawski@qlcontrols.com

woj. świętokrzyskie,
małopolskie płn.,
mazowieckie. płd.

Piotr Pawłowski

Kierownik Regionu

+48 790 586 777
piotr.pawlowski@qlcontrols.com

woj. lubelskie,
podkarpackie

Maciej Pitera

Kierownik Regionu

+48 791 077 888
maciej.pitera@qlcontrols.com

woj. dolnośląskie,
opolskie

Kamila Bartecka

Kierownik Regionu

+48 533 557 015
kamila.bartecka@qlcontrols.com

woj. śląskie,
małopolskie płd.

Marek Marschall

Kierownik Regionu

+48 889 055 977
marek.marschall@qlcontrols.com

Kliknij w wybrany region, aby zobaczyć szczegóły

SPRZEDAŻ
I WSPÓŁPRACA
NA TERENIE EUROPY I AZJI ZACHODNIEJ

Europa i Azja

Bartosz Jamruszkiewicz

EXPORT MANAGER
+48 533 334 055
bartosz.jamruszkiewicz@qlcontrols.com

Europa

Łukasz Apanel

EXPORT MANAGER
+48 880 760 252
lukasz.apanel@qlcontrols.com

Europa

Konrad Sławiński

EXPORT MANAGER
+48 733 532 777
konrad.slawinski@qlcontrols.com

Bośnia i Hercegowina

Arna Čizmović

PRZEDSTAWICIEL TECHNICZNO-HANDLOWY
+387 62 043 885
arna.cizmovic@qlcontrols.com

Litwa, Łotwa, Estonia

Egidijus Karitonis

PRZEDSTAWICIEL TECHNICZNO-HANDLOWY
+370 680 42 878
egidijus.karitonis@qlcontrols.com

Rumunia

Sandra Pandrea

PRZEDSTAWICIEL TECHNICZNO-HANDLOWY
+40 741 044 048
sandra.pandrea@qlcontrols.com

FORMULARZ
KONTAKTOWY