o nas - ENGO Controls o nas - ENGO Controls
ENGO logo

Paweł Kulpa

Założyciel i wiceprezes QL Controls

Człowiek o szerokim wachlarzu doświadczeń zawodowych. W roku 2009 zdecydował się na prowadzenie biznesu, o którym dziś mówi: "Rozwój jest możliwy dzięki zespołowi, jaki udało się stworzyć. Wyznaczanie ambitnych celów i praca zespołowa cechuje nasz team od zawsze. Osoby wybitne mogą się stać u nas formalnymi partnerami, co w Polsce jest rzadkością, a dla mnie to naturalny proces gratyfikacji najlepszych". Sprawuje również pieczę założycielską nad marką SALUS Controls.

Marcin Hulboj

Prezes QL Controls

Współzałożyciel QL Controls, od początku odpowiedzialny za realizowanie strategii rozwoju zarówno marki ENGO Controls, jak i SALUS Controls. Człowiek biznesu z dużym wyczuciem wolnego rynku. Wcześniejsze stanowiska menadżerskie utorowały mu drogę do sukcesu w branży grzewczej. W ENGO Controls zarządza zespołem kierowniczym, nadzoruje strategie sprzedażowe, wizerunkowe. Nie boi się ryzyka – bez niego, nie da się utrzymać na fali. Żadnego pomysłu nie przekreśla przed obliczeniem jego wartości: "Nie ma głupich pomysłów, są tylko te nieekonomiczne” – mówi.

Andrzej Tymowicz

Dyrektor Zarządzający

Kompetencje zawodowe zdobywał w koncernach międzynarodowych, w których przez lata zarządzał sprzedażą. W SALUS Controls pracuje od 2010 roku. Przeszedł wszystkie szczeble kariery handlowej, dlatego wie, jak budować relacje z Klientem. Jest odpowiedzialny za proponowanie strategii sprzedażowych oraz nadzór nad ich wdrażaniem na terenie Polski. Dba o realizację założeń Zarządu, opracowanych dla Działu Handlowego. Docenia zdrową rywalizację i nieszablonowe myślenie. Uważa, że w handlu jest ono domeną najlepszych.

Paweł Woźniak

Dyrektor Handlowy – Polska

W QL Controls jest odpowiedzialny za przygotowywanie strategii sprzedażowych na terenie kraju i realizację działań opracowanych dla Działu Handlowego. Ma wieloletnie doświadczenie zarówno w sprzedaży produktów, jak i usług. Karierę w firmie zaczynał jako koordynator, a następnie dyrektor regionu, dbając o rozwój relacji biznesowych z dystrybutorami i klientami indywidualnymi.

Krzysztof Pryszcz

Dyrektor ds. Technicznych:
Europa Wschodnia i Południowa

Absolwent Politechniki Śląskiej w Katowicach, związany z branżą grzewczą od ponad 10 lat. Współtworzył najpierw markę SALUS Controls, a teraz ENGO Controls - dba o jej rozwój zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. Odpowiada za projektowanie urządzeń, współpracuje z fabrykami na etapie produkcji, prowadzi testy produktów przed zaakceptowaniem ich do sprzedaży. Nadzoruje pracę Działu Serwisowego, koordynuje procesy logistyczne, udziela wsparcia technicznego naszym partnerom.


Magdalena Nowok

Dyrektor Działu Marketingu

Absolwentka menadżerskich studiów podyplomowych MBA Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. W roku 2010 dołączyła do zespołu budującego od podstaw markę SALUS Controls w Polsce. To tutaj poznawała procesy związane z handlem, marketingiem i obsługą Klienta, zyskując bezcenne doświadczenie i zrozumienie potrzeb Klientów. Odpowiedzialna za planowanie kampanii reklamowych, prowadzenie działań marketingowych oraz komunikację wewnętrzną i zewnętrzną firmy w Polsce oraz na rynkach Europy Wschodniej.

Patrycja Jarosz

Dyrektor Kontrolingu i Finansów

W zespole ENGO Controls objęła pieczę nad budżetami, kosztami oraz kontrolą procedur. Jest odpowiedzialna za śledzenie przepisów prawa, monitorowanie ich prawidłowego wdrażania oraz tworzenie regulaminów wewnętrznych. Opracowuje zagadnienia związane z szeroko pojętą polityką firmy i dba o proces zarządzania danymi.

Paweł Woźniak

Dyrektor Handlowy

W QL Controls jest odpowiedzialny za przygotowywanie strategii sprzedażowych na terenie kraju i realizację działań opracowanych dla Działu Handlowego. Ma wieloletnie doświadczenie zarówno w sprzedaży produktów, jak i usług. Karierę w firmie zaczynał jako koordynator, a następnie dyrektor regionu, dbając o rozwój relacji biznesowych z dystrybutorami i klientami indywidualnymi.

Iwona Loreńczyk

Koordynator Działu Handlowego

W Dziale Handlowym ENGO Controls koordynuje realizację zamówień na rynku krajowym. Działa w zakresie obsługi Klienta oraz tworzy wszelkie raporty i analizy sprzedażowe.

Dyrektorzy regionalni

Radosław Gadomski

Dyrektor Regionu

Od zawsze związany z branżą. W przeszłości pracował jako instalator, nadzorca prac monterskich, kierownik hurtowni instalacyjnej, przedstawiciel handlowy. W ENGO Controls kieruje działaniami sprzedażowymi na zachodzie kraju, w województwach: zachodniopomorskim, wielkopolskim, lubuskim, dolnośląskim. Dyrektorskie stanowisko łączy z kwalifikacjami technicznymi. W razie potrzeby samodzielnie montuje systemy sterujące. Posiada uprawnienia SEP (Stowarzyszenie Elektryków Polskich) – dozorcze oraz wykonawcze.

Kamil Bogucki

Dyrektor Regionu

Nadzoruje działalność sprzedażową QL Controls w województwach: małopolskim, łódzkim, opolskim, śląskim, dolnośląskim i świętokrzyskim. Realizuje odgórną politykę handlową firmy w swoim regionie. Zarządza pracą koordynatorów, skupiając się na jak najlepszych wynikach finansowych. Dba o budowanie i podtrzymywanie współpracy z lokalnymi kontrahentami i dystrybutorami.

Bogdan Curzydło

Dyrektor Regionu

Realizuje i nadzoruje działalność handlową firmy w województwie podkarpackim, lubelskim, warmińsko-mazurskim oraz mazowieckim. Jest specjalistą marki w zakresie doradztwa produktowego i szeroko pojętych konsultacji technicznych, co pozwoliło mu poznać branżę od przysłowiowej podszewki i płynnie rozwijać sieć sprzedaży. Dzięki doświadczeniu oraz doskonałej znajomości produktów potrafi dobrać system sterowania do potrzeb każdej inwestycji.

Koordynatorzy regionu

Maciej Lewandowski

Koordynator Regionu

Region: lubuskie, zachodniopomorskie

Z wykształcenia humanista, jednak branża instalacyjna pochłonęła go na tyle, że aktywnie w niej działa od ponad 20 lat. W ENGO Controls odpowiada za rozwój sprzedaży w województwie zachodniopomorskim i lubuskim.

Włodzimierz Leszczyński

Koordynator Regionu

Region: mazowieckie płn., kujawsko-pomorskie

Prowadzi działania handlowe na Mazowszu i Podlasiu. Na co dzień obsługuje Klientów sieciowych, instalatorów oraz podhurtownie. Dobre wyniki zawdzięcza systematycznemu rozwijaniu relacji biznesowych.

Damian Orzechowski

Koordynator Regionu

Region: mazowieckie pd.

Z branżą grzewczą jest związany od 20 lat. W ENGO Controls odpowiada za obsługę handlową centralnej części Mazowsza. Znajomość procesów sprzedażowych oraz wysokie kompetencje zawodowe pozwalają mu dobierać produkty idealnie do specyfiki zaopatrywanych budynków.

Mariusz Nowak

Koordynator Regionu

Region: śląskie pd.

Z handlem związany od zawsze. W ENGO Controls odpowiada za działania sprzedażowe na terenie województwa śląskiego. Zajmuje się doradztwem indywidualnym, wsparciem technicznym Klienta. Organizuje prezentacje produktów i systemów oraz szkolenia pod kątem montażu i uruchomień.

Iwo Gosławski

Koordynator Regionu

Region: łódzkie, opolskie, pn. śląskie, świętokrzyskie, płd. mazowieckie

Nabywał doświadczenie w branży produkcyjnej, przez kilka lat pracując jako doradca i przedstawiciel handlowy. W ENGO Controls współpracuje z hurtowniami, instalatorami oraz odbiorcami końcowymi naszych systemów. Wyróżnia go indywidualne podejście do Klienta, a także bardzo dobre rozeznanie rynku.

Maciej Pitera

Koordynator Regionu

Region: podkarpackie, lubelskie

Od 2008 roku aktywnie działa w branży instalacyjnej. Doświadczenie handlowe zdobył zarówno w kraju, jak i za granicą. W Engo Controls odpowiada za bieżącą, jak również przyszłą współpracę z instalatorami i dystrybutorami naszych urządzeń. Jego wielką zaletą jest elastyczność oraz łatwość dostosowywania się do nowych sytuacji.

Ewa Kubis

Koordynator Regionu

Region: warmińsko-mazurskie, podlaskie

Do jej zadań należy prezentacja oferty produktowej, a także wsparcie Klienta na etapie doboru i zamawiania systemu sterującego. Dba o budowanie oraz podtrzymywanie dobrych relacji z dystrybutorami.

Patrycja Młodzieniak

Koordynator Regionu

Region: wielkopolskie

Absolwentka krakowskiej Wyższej Szkoły Ubezpieczeń na kierunku: Handel i zarządzanie sprzedażą z elementami e-biznesu. W ENGO Controls dba o kompleksową prezentację asortymentu firmy, wspiera Klientów w tworzeniu indywidualnego systemu sterującego, odpowiadającego ich potrzebom. Zajmuje się również codziennym kontaktem z dystrybutorami oraz nawiązywaniem wieloletnich relacji handlowych.

Mirosław Gurgul

Koordynator Regionu

Region: małopolskie

Handlowiec o długoletnim doświadczeniu w pracy z Klientem. Z branżą instalacyjną związany nieprzerwanie od 5 lat. W QL Controls jest odpowiedzialny za współpracę z dystrybutorami oraz instalatorami w województwie małopolskim. Operatywny i rzeczowy. Umiejętnie buduje długoterminowe, owocne relacje z Klientami i współpracownikami.

Michał Pawlak

Koordynator Regionu

Region: lubelskie

Posiada 15-letnie doświadczenie w zakresie sprzedaży. Od ponad 5 lat związany zawodowo z szeroko pojętą branżą budowlaną. W QL Controls koordynuje działania firmy na Lubelszczyźnie. Zajmuje się współpracą z hurtowniami dystrybucyjnymi w zakresie zamówień i zaopatrzenia. Pracuje z deweloperami i wykonawcami. Prowadzi szkolenia techniczne dla instalatorów, współpracuje z lokalnymi firmami instalacyjnymi.

Konsultanci ds. Obsługi Klienta

Sylwia Janko

Konsultant ds. Obsługi Klienta

W ENGO Controls zajmuje się realizacją zamówień na rynku polskim, obsługą Klienta krajowego, a także prowadzeniem i aktualizowaniem baz produktów.

Alina Mrówczyńska

Konsultant ds. Obsługi Klienta

W ENGO Controls jest odpowiedzialna za wsparcie Klienta, realizację zamówień na rynku polskim. Opiekuje się także obszerną bazą Klientów. Wcześniej zajmowała się administracją i organizacją biura.

Kamil Wielgus

Export manager

Menadżer z ponad 12-letnim doświadczeniem w sprzedaży maszyn, technologii oraz usług serwisowych w sektorze przemysłowym, zarówno na rynku krajowym, jak i na rynkach zagranicznych. Absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunkach Filologia Angielska i Filologia Rosyjska oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na kierunku Handel Zagraniczny. W QL Controls odpowiada za sprzedaż na terenie Europy Południowo-Wschodniej.

Dragutin Tino Padovan

Doradca Techniczno-Handlowy - Eksport

W branży grzewczej działa od 2003 roku, pracując w wielu firmach, na różnych stanowiskach. Przez długi czas prowadził sklep oferujący sprzęt grzewczy, chłodniczy, łazienkowy. W ENGO Controls odpowiada za sprzedaż na rynku chorwackim i słoweńskim – współpracuje z tamtejszymi hurtowniami, sklepami i instalatorami.

Igors Kosolapovs

Przedstawiciel Handlowy - Eksport

Ukończył licencjat z nauk społecznych w zakresie ekonomii na Łotewskim Uniwersytecie Nauk Przyrodniczych i Technologii. Wiedza zdobyta na studiach dała mu podstawy do zrozumienia praw rynku i pomogła w wieloletniej pracy handlowca. W ENGO Controls udziela wsparcia technicznego i handlowego partnerom biznesowym – również deweloperom. Odpowiada za sprzedaż na rynku łotewskim i estońskim.

Magdalena Krzystolik

Specjalista ds. Eksportu

Ukończyła administrację, a doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w różnych działach marki SALUS Controls. Zaczynała jako pracownik administracyjny, była Specjalistą ds. Marketingu. W teamie ENGO Controls zasila szeregi handlu eksportowego. Koordynuje sprzedaż na rynkach Europy Południowej.

Martyna Adamiec

Specjalista ds. Eksportu

Absolwentka filologii rosyjskiej, pasjonatka kultury i literatury naszych wschodnich sąsiadów. Do jej obowiązków należy wsparcie sprzedaży w Dziale Eksportu. Korzystając ze znajomości języka rosyjskiego oraz posiadanej wiedzy kulturowej, opracowuje też tłumaczenia materiałów reklamowych.

Magdalena Nowok

Kierownik Działu Marketingu

Absolwentka menadżerskich studiów podyplomowych MBA Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. W roku 2010 dołączyła do zespołu budującego od podstaw markę SALUS Controls w Polsce. To tutaj poznawała procesy związane z handlem, marketingiem i obsługą Klienta, zyskując bezcenne doświadczenie i zrozumienie potrzeb Klientów. Odpowiedzialna za planowanie kampanii reklamowych, prowadzenie działań marketingowych oraz komunikację wewnętrzną i zewnętrzną firmy w Polsce oraz na rynkach Europy Wschodniej.

Maria Rajwa-Pęszor

Koordynator ds. Marketingu - Eksport

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. W ENGO Controls odpowiada za współpracę w zakresie działań marketingowych z Klientami eksportowymi, spółkami i z Działem Sprzedaży. Zaczynała jako Specjalista ds. Marketingu Eksportowego. Wcześniej związana z copywritingiem i tłumaczeniami.

Agnieszka Przychodzeń – Głogowska

Specjalista ds. Marketingu

W ENGO Controls odpowiedzialna za obieg dokumentacji marketingowej, zlecanie zamówień na materiały promocyjne, obsługę programów lojalnościowych, katalogowanie i wydawanie gadżetów reklamowych. Do jej obowiązków należy również ścisła współpraca z Działem Handlowym.

Katarzyna Stuglik

Specjalista ds. Marketingu

Absolwentka Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. W ENGO Controls prowadzi działania marketingowe w zakresie kontaktu z Klientami i dystrybutorami krajowymi.

Sergiusz Lewandowski

Specjalista ds. Marketingu - Eksport

W ENGO Controls odpowiedzialny za działania marketingowe na rynkach wschodnich. Współpracuje z Klientami w zakresie promocji marki, dba o jej wizerunek, a także doradza wschodnim partnerom w kwestiach reklamowych.

Aleksandra Jankowska – Górczyńska

Copywriter

Absolwentka kulturoznawstwa Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. W ENGO Controls zajmuje się wszystkim, co ma związek ze słowem pisanym: tworzy artykuły na firmowy blog, przygotowuje teksty reklamowe, współpracuje z branżowymi portalami internetowymi oraz prowadzi profile firmy w social mediach.

Tomasz Przybylski

Koordynator Działu Graficznego i IT

Absolwent Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach na kierunku: Grafika. Od 2010 roku zbiera doświadczenie w branżach wymagających tworzenia projektów graficznych w oparciu o nowoczesne rozwiązania cyfrowe. W ENGO Controls odpowiada za projektowanie treści reklamowych i nadzór nad pracami programistycznymi.

Damian Silarski

Grafik Komputerowy

Absolwent Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach na kierunku: Grafika. W ENGO Controls zajmuje się przygotowywaniem materiałów graficznych, kręceniem i montowaniem filmów instruktażowych. Stawia na oryginalność w realizacji projektów – wszystko po to, aby jak najlepiej zaprezentować nasze produkty.

Piotr Duda

Grafik Komputerowy

W ENGO Controls zajmuje się obsługą programów graficznych, obróbką zdjęć i tworzeniem wizualizacji dla projektów marketingowych. Wcześniej związany z branżą budowlaną. Przez lata pracował jako freelancer grafiki komputerowej.

Bartłomiej Bargiel

Grafik Komputerowy

Student informatyki, który z powodzeniem łączy naukę z pracą w ENGO Controls. Jego głównym zadaniem jest administrowanie obcojęzycznych stron internetowych i aktualizowanie wyświetlanych na nich informacji.

Krzysztof Pryszcz

Dyrektor ds. technicznych:
Europa Wschodnia i Południowa

Absolwent Politechniki Śląskiej w Katowicach, związany z branżą grzewczą od ponad 10 lat. Współtworzył najpierw markę SALUS Controls, a teraz ENGO Controls - dba o jej rozwój zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. Odpowiada za projektowanie urządzeń, współpracuje z fabrykami na etapie produkcji, prowadzi testy produktów przed zaakceptowaniem ich do sprzedaży. Nadzoruje pracę Działu Serwisowego, koordynuje procesy logistyczne, udziela wsparcia technicznego naszym partnerom.

Łukasz Dziurosz

Kierownik Magazynu i Obiektu

W ENGO Controls kieruje pracą magazynu oraz jest opiekunem obiektu, dba o porządek na terenie zabudowań firmowych. Pełni też funkcję menadżera floty samochodowej.

Maja Pająk

Kierownik działu logistyki

Inżynier zarządzania jakością. W ENGO Controls zajmuje się logistyką. Dogląda stanów magazynowych, przepływu surowców i produktów, nadzoruje procesy transportowe, dostawy, wysyłki. Wcześniej koordynowała działania eksportu na rynkach południowych.

Sylwia Nowak

Specjalista ds. logistyki

Studentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na kierunku: Administracja. W SALUS Controls prowadzi działania operacyjne związane z przyjmowaniem i wydawaniem towaru. Współpracuje z firmami transportowymi oraz wykonuje inne prace logistyczno-biurowe.

Martyna Mańka

Specjalista ds. logistyki

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Doświadczenie zawodowe zdobywała w dziale administracji oraz dziale księgowości. W firmie ENGO controls odpowiada za płynną logistykę towaru, kontakt z producentami oraz obieg dokumentów spedycyjnych.

Magazyn

Pracownicy magazynu zajmują się przyjmowaniem dostaw, przygotowywaniem zamówień, inwentaryzacją sprzętu oraz czynnościami związanymi z wysyłką produktów. Dbają, aby towar był odpowiednio zabezpieczony i terminowo dotarł do miejsca przeznaczenia. Magazynierzy ENGO Controls są mistrzami organizacji i pracy zespołowej.

Patrycja Jarosz

Dyrektor Kontrolingu i Finansów

W zespole ENGO Controls objęła pieczę nad budżetami, kosztami oraz kontrolą procedur. Jest odpowiedzialna za śledzenie przepisów prawa, monitorowanie ich prawidłowego wdrażania oraz tworzenie regulaminów wewnętrznych. Opracowuje zagadnienia związane z szeroko pojętą polityką firmy i dba o proces zarządzania danymi.

Mirela Nikiel – Morciniec

Kierownik Działu Finansów

W ENGO Controls szefuje Działowi Finansowemu. Kontroluje przebieg wszystkich operacji finansowych, przygotowuje ewidencje księgowe, pilnuje rozliczeń oraz sprawdza poprawność dokumentacji rachunkowej.

Izabella Stęchły

Pracownik ds. Administracji i Finansów

W ENGO Controls zajmuje się weryfikacją faktur i porządkowaniem dokumentacji pod względem rachunkowym i podatkowym.

Barbara Ogiegło

Pracownik ds. Administracji i Finansów

W ENGO Controls odpowiedzialna za prawidłowy obieg dokumentów księgowych oraz za ich systematyczną archiwizację. Wcześniej prowadziła recepcję.

Sabina Kościołek

Pracownik ds. Administracji i Organizacji Biura

W ENGO Controls zajmuje się obsługą recepcji, dba o rozdział dokumentów, prowadzi kalendarz spotkań, planuje delegacje i wyjazdy służbowe, ewidencjonuje czas pracy i zatrudnienia. Przygotowuje też spotkania pod względem organizacyjnym.

Krzysztof Pryszcz

Dyrektor ds. Technicznych:
Europa Wschodnia i Południowa

Absolwent Politechniki Śląskiej w Katowicach, związany z branżą grzewczą od ponad 10 lat. Współtworzył najpierw markę SALUS Controls, a teraz ENGO Controls - dba o jej rozwój zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. Odpowiada za projektowanie urządzeń, współpracuje z fabrykami na etapie produkcji, prowadzi testy produktów przed zaakceptowaniem ich do sprzedaży. Nadzoruje pracę Działu Serwisowego, koordynuje procesy logistyczne, udziela wsparcia technicznego naszym partnerom.

Andrzej Ogiegło

Kierownik Działu Technicznego

Absolwent Politechniki Krakowskiej na kierunku Elektrotechnika i Automatyka oraz Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej na wydziale Budowy Maszyn i Informatyki. W branży ogrzewnictwa, wentylacji i klimatyzacji pracuje od 2005 roku. W ENGO Controls uczestniczy w projektowaniu i kontrolowaniu jakości urządzeń oraz koordynuje pracę serwisu technicznego. Jego dom jest miejscem, w którym nowe produkty przechodzą pierwsze testy niezawodności.

Marcin Kurpas

Specjalista ds. Technicznych

Zajmuje się wsparciem technicznym Klienta i Działu Handlowego w zakresie informacji o produktach. Obsługuje serwisową skrzynkę mailową. Prowadzi szkolenia dla pracowników i instalatorów. Tematem jego szkoleń jest oferta produktowa ENGO Controls oraz obsługa urządzeń. Przez lata pracował jako serwisant kotłów gazowych i monter systemów energetyki odnawialnej (OZE).

Paweł Pasek

Specjalista ds. Technicznych

W Dziale Technicznym ENGO Controls odpowiada za kontakt z Klientem niepolskojęzycznym w zakresie wsparcia technicznego i doboru systemu sterowania. Testuje nowe produkty oraz weryfikuje dokumentację pod kątem techniczno-merytorycznym.

Błażej Stęchły

Specjalista ds. Technicznych

Absolwent Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej na kierunku Automatyka i Robotyka. W ENGO Controls zajmuje się wsparciem technicznym Klientów oraz pozostałych działów w firmie. Obsługuje również reklamacje i bierze udział w testach produktów przed wprowadzeniem ich na rynek.

Damian Machnik

Specjalista ds. Technicznych

Wspiera Klientów i Dział Handlowy w temacie produktów oraz ich funkcji. Przygotowuje materiały szkoleniowe, współpracuje przy projektowaniu nowych urządzeń. Odpowiada także za kontakt z Klientem w zakresie reklamacji (analiza, naprawa, wymiana).

Daniel Botor

Specjalista ds. Technicznych

Do jego codziennych zadań należy telefoniczne wsparcie Klientów w odpowiednim ustawieniu urządzeń lub przywracaniu sprawnego działania systemu. Obsługuje również reklamacje oraz współpracuje przy tworzeniu nowych urządzeń.

Piotr Szafron

Specjalista ds. Technicznych

Student mechaniki i budowy maszyn na Politechnice Częstochowskiej, technik grafiki i poligrafii cyfrowej. W ENGO Controls zajmuje się oprogramowaniem urządzeń; testowaniem, reworkingiem, aktualizacją. Udziela także porad telefonicznych w zakresie działań serwisu technicznego.

Artur Grolik

Specjalista ds. Technicznych

Absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach na kierunku Elektrotechnika. Były serwisant maszyn i urządzeń automatyki przemysłowej. W ENGO Controls odpowiada za wsparcie techniczne Klientów i pozostałych działów w firmie. Weryfikuje dokumentacje techniczne pod względem techniczno-merytorycznym. Uczestniczy w testach prototypów przed wprowadzeniem produktów na rynek.

Jak pracujemy w ENGO Controls?

 • SŁUCHAMY WAS

  Każdego dnia nasi eksperci odbierają dziesiątki telefonów, z których dowiadujemy się, czego oczekujecie od systemów sterowania ogrzewaniem. To ważna część naszej pracy. Dzięki niej wiemy na co zwracać uwagę, aby korzystanie z urządzeń było bezproblemowe i wydajne.

 • PROJEKTUJEMY NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA DO WASZYCH DOMÓW

  Wiedząc czego oczekujecie, tworzymy urządzenia, które nie tylko sterują temperaturą, ale też są ekologiczne, ekonomiczne i przyjazne w obsłudze. Przyświeca nam zasada: Jakość to sposób myślenia, który powoduje, że stosuje się i bez przerwy poszukuje najlepszych rozwiązań /W. E. Deming/.

 • TESTUJEMY TO, CO WYMYŚLILIŚMY

  Zanim wprowadzimy na rynek nowość, poddajemy ją rozmaitym testom. Zabieramy do naszych domów, prosimy o opinię inżynierów, technologów. Chcemy mieć pewność, że nowy produkt sprawdzi się w działaniu przez lata użytkowania. Choć żyjemy w czasach, w których wszystko szybko się zużywa, my projektujemy urządzenia tak, aby służyły Wam jak najdłużej.

 • KONTROLUJEMY JAKOŚĆ

  Nigdy nie osiadamy na laurach. Pytamy, jak nasze produkty sprawdzają się w Waszych domach i w razie potrzeby je udoskonalamy. Właśnie dlatego nasze systemy sterujące odpowiadają najwyższym standardom i są wolne od „martwych funkcji” – takich, które nie są potrzebne w codziennym użytkowaniu. Skupiamy się na tym, aby Wam wszystko ułatwiać, a nie komplikować.

 • SŁUŻYMY RADĄ

  Na pomoc techniczną specjalistów możecie liczyć nie tylko przy doborze urządzeń do swojego domu. Oczywiście w tym również bardzo chętnie pomagamy. Jednak naszym priorytetem jest obsługa kompleksowa, od początku do końca. Wsparcie otrzymacie zawsze – bez względu na to, ile czasu upłynęło od zakupu. Wystarczy do nas zadzwonić lub napisać.

 • DBAMY O PRZYJAZNĄ ATMOSFERĘ

  Uważamy, że tylko w dobrej atmosferze można stworzyć coś wartościowego. Jesteśmy otwarci na kontakt z każdym Klientem, natomiast w naszym biurze, w Kobielicach, panuje przyjazny klimat pracy. Lubimy się, mówimy do siebie po imieniu i cenimy w innych poczucie humoru. Nasz zespół to ludzie kompetentni, a przy tym otwarci na wymianę nawet najbardziej odmiennych poglądów. Jeżeli rozważasz pracę z nami, nie wahaj się. Już po kilku dniach poczujesz się częścią zespołu. Śmiało aplikuj!

  NAPISZ DO NAS