Kontakt - ENGO

KONTAKT

OPĆI PODACI
ZA KONTAKT

ENGO CONTROLS distributer branda:

QL CONTROLS sp. z o.o. sp. k.
k. Rolna 4
43-262 Kobielice

sekretariat@qlcontrols.com
32 700 74 53
Proizvođač:

ENGO CONTROLS S.C.
k. Rolna 4
43-262 Kobielice

Tehnički odjel

Tehnička podrška/servis

support@qlcontrols.com
+48 32 750 65 05

Otvorena telefonska linija za tehničku podršku:

Pon-Pet: 8:00-16:00

PRODAJA
I SARADNJA
U BOSNI

Koszalin Szczecin Gorzów Wielkopolski Poznań Bydgoszcz Gdańsk Olsztyn Białystok Warszawa Radom Kielce Rzeszów Kraków Częstochowa Katowice Opole Wrocław Lublin Łódź Zielona Góra

woj. zachodniopomorskie,
lubuskie,
wielkopolskie zach.

Maciej Lewandowski

Kierownik Regionu

+48 577 356 777
maciej.lewandowski@qlcontrols.com

woj. pomorskie,
kujawsko-pomorskie płn.,
warmińsko-mazurskie

Rafał Kurek

Kierownik Regionu

+48 790 862 888
rafal.kurek@qlcontrols.com

woj. podlaskie,
mazowieckie płn.

Damian Orzechowski

Kierownik Regionu

+48 737 439 696
damian.orzechowski@qlcontrols.com

woj. kujawsko-pomorskie płd.,
wielkopolskie

Maciej Bażega

Kierownik Regionu

+48 731 815 777
maciej.bazega@qlcontrols.com

woj. łodzkie,
mazowieckie zach.,
śląskie płn.

Iwo Gosławski

Kierownik Regionu

+48 731 462 777
iwo.goslawski@qlcontrols.com

woj. świętokrzyskie,
małopolskie płn.,
mazowieckie. płd.

Piotr Pawłowski

Kierownik Regionu

+48 790 586 777
piotr.pawlowski@qlcontrols.com

woj. lubelskie,
podkarpackie

Maciej Pitera

Kierownik Regionu

+48 791 077 888
maciej.pitera@qlcontrols.com

woj. dolnośląskie,
opolskie

Kamila Bartecka

Kierownik Regionu

+48 533 557 015
kamila.bartecka@qlcontrols.com

woj. śląskie,
małopolskie płd.

Marek Marschall

Kierownik Regionu

+48 889 055 977
marek.marschall@qlcontrols.com

Kliknij w wybrany region, aby zobaczyć szczegóły

PRODAJA
I SARADNJA
U EVROPI I ZAPADNOJ AZIJI

Evropi i Aziji

Bartosz Jamruszkiewicz

EXPORT MANAGER
+48 533 334 055
bartosz.jamruszkiewicz@qlcontrols.com

Evropa

Łukasz Apanel

EXPORT MANAGER
+48 880 760 252
lukasz.apanel@qlcontrols.com

Evropa

Konrad Sławiński

EXPORT MANAGER
+48 733 532 777
konrad.slawinski@qlcontrols.com

Bosna i Hercegovina

Arna Čizmović

TECHNICAL SALES REPRESENTATIVE
+387 62 043 885
arna.cizmovic@qlcontrols.com

Letonija, Litvanija, Estonija

Egidijus Karitonis

TECHNICAL SALES REPRESENTATIVE
+370 680 42 878
egidijus.karitonis@qlcontrols.com

Rumunjska

Sandra Pandrea

TECHNICAL SALES REPRESENTATIVE
+40 741 044 048
sandra.pandrea@qlcontrols.com

KONTAKT
FORMULAR

    NAPIŠITE NAM